30 Січня, 2023, 16:21

Через наднизьку колаборацію рашисти завезли 800 російських поліцейських до тимчасово окупованої частини Запорізької області — мер Мелітополя

Рашисти завозять на тимчасово окуповані території Запорізької області поліцейських з Краснодарського краю та Ростовської області. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Ми бачимо, що через наднизьку колаборацію на тимчасово окупованій частині Запорізької області рашисти привозять до наших міст та селищ чергові партії своїх гауляйтерів та гастролерів. Наразі я говорю про 800 новоприбулих російських поліцейських, здебільшого це Краснодарський край та Ростовська область, які приїхали для наведення якогось там порядку. Знаком є те, що їх не розвезли по містах та селах, вони всі живуть на тимчасово окупованій Мелітопольщині та вдень розїжджаються по інших населених пунктах. Але вночі також збираються, тому що бояться супротиву, що просто в селах їх повбивають місцеві мешканці, які відкрито їм говорять, що не раді рашистам», — повідомив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini