фото telegram АЗОВ - Маріуполь
29 Квітня, 2022, 14:11

Час йде не на дні, а на години. Благаємо світ врятувати Маріуполь — мер міста Бойченко

У цивільних, які ховаються на заводі «Азовсталь», майже не залишилося води, їжі та ліків. Тож кожна година важлива для порятунку людей. Про це під час брифінгу в Медіацентрі «Україна» розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко. 

«Місцеві, яким вдалося виїхати із Маріуполя, кажуть, що у місті пекло. А на «Азовсталі» все ще  гірше. Там майже немає їжі, води, медикаментів. І люди благають про порятунок. Час вже йде не на дні, а на години», — заявив міський голова Маріуполя.

За його інформацією, у бомбосховищах «Азовсталі» cпершу ховатися близько 300 людей. Але потім до них приєдналися втікачі із лівобережної частини міста, яка зазнала найбільших руйнувань через російські бомбардування. Тож скільки саме мирних мешканців перебувають на заводі, точно невідомо. 

«Там багато жінок, дітей, літніх людей, які чекають на евакуацію. Ми просимо всі міжнародні спільноти докласти зусиль. І сподіваємося, що ті процедури і перемовини, які наразі тривають, дадуть результат, і люди будуть врятовані», — сказав  Вадим Бойченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini