26 Жовтня, 2022, 15:55

«Брудна бомба» – це спроба росії сісти із західним світом за стіл переговорів – експерт 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Вадим Денисенко- виконавчий директор Українського інституту майбутнього. 

«Брудна бомба» – це антураж, щоб відвести тему від росіян як агресорів і як країни, яка може застосувати ядерну зброю. З іншого боку  – вони прямим текстом говорять –  ми хочемо переговорів», – сказав він. 

Однак, наразі ніякої теми для переговорів немає. Це лише початок великого шляху агресора до спроб змусити захід сісти за стіл перемовин. 

«Їхні переговорні процеси виглядають як спроби піти тактикою перемовин – тобто, росіяни обіцяють піти на поступки, якщо західний світ перестає давати Україні зброю або інші речі», – сказав Денисенко. 

Наразі вже зрозуміло, що заклики про денацифікацію не стали поважною причиною для народу росії, щоб оголосити цю війну «народною». Тому кремль повернувся до радянських наративів – ми вбиваємо кого хочемо, бо боремося за мир в усьому світі. 

Експерт зазначає, що подальшим важелем тиску росії може стати продовження або не продовження роботи «зернового коридору».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini