8 Листопада, 2023, 15:25

Блокування руху на пунктах пропуску може вплинути на перевезення гуманітарних вантажів – Андрій Демченко

Попри те, що польські страйкарі пропускають гуманітарні вантажі та пасажирські автобуси, скупчення транспорту на пунктах пропуску може вплинути на рух необхідних для України вантажів.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ сказав речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Звісно воно (скупчення – ред.) може впливати і на рух необхідних для України вантажів, хоч і учасники акції зазначали, що вони не блокуватимуть рух гуманітарних вантажів, палива, швидкопсувних вантажів.  Можу сказати, що власне по кілька лише транспортних засобів на цих напрямках прибувають для того, щоб перетнути кордон з Польщі в Україну. Натомість періодично ми чуємо інформацію, що учасники цієї блокади повідомляють, що все ж таки вони будуть, можливо, пропускати лише по одній автівці в годину, і тут не залежатиме навіть той вантаж, які перевозитимуть вантажівки», – зазначив Андрій Демченко.

Нагадаємо, що польські перевізники продовжують блокувати рух українських вантажівок на трьох пунктах пропуску: «Ягодин – Дорогуськ», «Рава-Руська – Гребенне» і «Краківець – Корчова».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini