1 Квітня, 2022, 15:17

Блокада українських портів позначиться на сотнях мільйонів людей у світі —  заступник Міністра аграрної політики України

Якщо вже найближчим часом не зняти блокади росією українських портів, то   сотні мільйонів людей в світі не отримають продовольства. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» повідомив Тарас Висоцький, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України. 

За словами урядовця, наразі основні морські транспортні вузли України заблоковані, тож здійснювати експорт агропромислової продукції  у повній мірі Україна не зможе. Це гарантовано вплине на світовий ринок, адже Україна забезпечувала продовольством сотні мільйонів людей.«Україна забезпечувала продовольчу безпеку світу. Ми годували сотні мільйонів людей. Ми продовжуємо робити все необхідне, щоб ці споживачі були впевнені в безпечності нашої продукції. Зараз ми напрацьовуємо зміни експортних ланцюгів, які нині заблоковані. Але без боротьби з агресором, без відкриття портів ми не зможемо годувати сотні мільйонів людей, лише десятки», зазначив Тарас Висоцький.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm