Катерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ, Медіацентр Україна-Укрінформ, 15 серпня
15 Серпня, 2022, 13:07

Близько 40% навчальних закладів готові до нового освітнього року – МВС

Новий навчальний рік почнеться за лічені тижні.  Усі дотичні до освітнього процесу державні інституції та громадський сектор працюють над тим, щоб навчання почалося вчасно та безпечно. Наше спільне завдання – забезпечити можливість роботи в офлайн режимі максимальної кількості закладів освіти з дотриманням без виключення усіх безпекових норм.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Катерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ.

«Органи місцевої влади та самоврядування створюють Комісії з оцінки об’єктів закладів освіти та приймають рішення щодо можливості роботи закладу офлайн. До участі в роботі комісій залучено фахівців від ДСНС, вони виконують перевірки закладів освіти та формують рекомендації щодо можливості початку навчання в офлайн режимі у відповідному закладі», – сказала вона. 

Станом на середину серпня проведено огляд понад 21 тисяч об’єктів закладів освіти, це 80% від всієї кількості навчальних закладів на підконтрольній Україні території.

«За показниками безпеки, до нового освітнього року готові близько 40% установ. Але органи місцевого самоврядування будуть самостійно приймати рішення про відновлення навчального процесу», – наголосила вона. 

Також ДСНС спільно з Міносвіти запроваджують в закладах освіти так звані «Класи безпеки», направлені на вивчення основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. На території України вже створено декілька класів безпеки, деякі з них на базі загальноосвітніх закладів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini