5 Березня, 2024, 16:22

Більшість переслідувань громадян в окупованому Криму ґрунтуються на релігійній ознаці 

Переважна більшість переслідувань громадян, які здійснюють російські окупанти в Криму, базуються на релігійній ознаці. Так, на січень цього року, відомо про щонайменше 100 випадків переслідування кримських татар за релігійною ознакою.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева. 

«Нам відомо, що станом на січень 2024 року щонайменше 100 випадків переслідування кримських татар за релігійною ознакою. При тому, варто зауважити, що є 208 кейсів щодо кримських політв’язнів, 125 з них є кримськими татарами. Тобто переважна більшість переслідувань дійсно ґрунтована на релігійній ознаці», – зазначила Таміла Ташева.

Вона також зауважила, що однією з релігійних громад, які активно переслідувалися окупантами на території Криму з моменту окупації півострова, була Православна церква України. Крім того, Таміла Ташева зазначила і про переслідування представників Свідків Єгови та представників міжнародної релігійної організації «Нова генерація».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini