25 Жовтня, 2023, 15:08

Більше 9 тисяч аварійних балконів виявили у Львові

Загалом комунальники перевірили 58 тисяч балконів у 5,5 тисячах будинків. 

Майже 23% мешканців не дозволили інспекторам провести обстеження балконів зсередини. Найбільше аварійних обʼєктів у старих районах міста – на Галицькому та Личаківському,  найменше – на Сихівському.  Про це на брифінгу у львівському медіацентрі  заявила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Комунальники вже отримали більше 200 заявок на участь в міській програмі відновлення балконів. Вона передбачає співфінансування робіт з міського бюджету, коли 80% кошторису робіт покриває місто, а 20% – власники об’єктів. 

“Ми продовжимо обстеження, щоб отримати доступ до балконів. Мешканці квартир мають право звернутися до керівних компаній і на гарячу лінію міста, щоб залишити заявку на перевірку технічного стану свого балкону. З бюджету міста на цю програму передбачено понад 10 млн грн. Для того, аби взяти в ній участь, треба звернутися в районну адміністрацію із заявою, експертним висновком про технічний стан балкону і документами на помешкання. Згодом районна адміністрація укладає пряму угоду із виконавцями ремонтних робіт, яка публікується в Прозорро”, – каже заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini