Брифінг: Особливості транспорту для передової
8 Травня, 2023, 13:38

Більше 350 автомобілів для військових передав БФ “Колеса перемоги” з початку повномасштабної війни

На ринку вживаних авто зменшилась кількість надійних машин, готових до використання в екстремальних умовах. Це пов’язано з великим запитом для роботи на передовій. Щоб не зашкодити військовим – купувати автівку слід відповідно до їхніх потреб. Більше про поради купівлі автівок для військових на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповів голова БФ “Колеса перемоги” Ярослав Колодій. За його словами серед волонтерських авто, які найкраще себе зарекомендували в зоні бойових дій – повнопривідні пікапи з пробігом до 200 тис. км

“Коли нам бійці скидають фотографії, переважно з гарячих точок, як-от недавно скинули фото з Бахмута, де розстріляна повністю машина, але написали, що всі живі,  – це неймовірно! І це підтверджує, що наші волонтерські зусилля не марні. Це також доводить, що тільки разом ми можемо перемогти”, – зазначив голова БО “Колеса перемоги” Ярослав Колодій.

БФ “Колеса перемоги” допомагає ЗСУ з 2014 року. В команді волонтерів – партнери і донори з України, США, Британії, Австралії. З 24 лютого 2022 р. “Колеса перемоги” надав військовим автіток загальною вартістю на понад 100 млн грн.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini