4 Вересня, 2023, 15:32

Автодорожні перевезення на Кримському мосту надзвичайно ускладнені – Наталя Гуменюк про логістичні шляхи окупантів

Основні мости, які були пошкоджені і є основою ворожих транспортно-логістичних маршрутів, не можуть бути приведені в повну готовність і повну потужність, яка передбачалася тактико-технічними характеристиками. Автодорожні перевезення на Кримському мосту значно ускладнені. Тому в більшості випадків окупанти використовують трасу М-17.

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Оскільки ушкодження, які їм завдані, навіть якщо «підлатані», але не відповідають повністю спроможності пропускній. Зокрема, що стосується важкої техніки, озброєння і перевезення боєприпасів. Вони можуть зараз використовуватися хіба що для перевезення особового складу. Ми спостерігаємо цей рух певним чином. Але в більшості випадків, все ж таки, використовується траса М-17, яка є альтернативною», – зазначила Наталя Гуменюк.

Що стосується Кримського мосту, зауважила Наталя Гуменюк, то там, за її словами, «час від часу відбуваються залізничні перевезення, автодорожні – надзвичайно ускладнені».

«І у зв’язку з постійними мареннями небезпеки, які відбуваються у керівництва країни-терористки, вони дуже часто його перекривають. Тобто навіть в умовах уповільненої та ускладненої логістики, примудряються завдавати собі додаткових обмежень», – додала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini