8 Квітня, 2023, 14:00

АНОНС: Міжнародний форум реабілітації у Львові

Дата: 11-12 квітня 

Фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн, а також представники національних товариств Червоного Хреста та Червоного Півмісяця, у тому числі Червоний Хрест України, зберуться разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.

Під час Форуму учасники зможуть познайомитись ближче із проєктом UNBROKEN, побачити роботу українських медиків, які працюють в надзвичайних умовах, долучитись до обговорення та пошуку стратегічних рішень щодо лікування, протезування та реабілітації жертв війни. 

Відкриють Форум пацієнти Реабілітаційного центру UNBROKEN, аби розповісти, як триває їхня реабілітація. Другий день Форуму буде присвячений національній політиці у сфері реабілітації, до обговорення долучаться міністри та народні депутати.

Акредитація: https://forms.gle/SFGrwTkX4LW6Zb8F6

Програма та деталі: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/295866-11-13-kvitnia-u-lvovi-vidbudetsia-mizhnarodnyi-forum-reabilitatsii-za-pidtrymky-chervonoho-khresta-ukrainy

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок: +38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini