Розклад

Київ Львів Харків Одеса
30 Червня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
13:00ОДЕСАТаміла Ташева, постійна представниця Президента України в Автономній Республіці Крим (персональна участь);

Борис Кормич, завідуючий кафедрою морського та митного права Національного університету «Одеська юридична академія», головний редактор журналу Lex Portus (персональна участь);

Ганна Шелест, директорка безпекових програм Ради зовнішньої політики “Українська призма”, кандидат політичних наук (персональна участь);



Актуальні питання:

– Майбутня реінтеграція Криму. Погляд з Одеси щодо пріоритетів і ризиків


Додаткова інформація: Повномасштабне вторгнення рф в Україну та звільнення низки населених пунктів Збройними силами України змусило уряд та суспільство активніше дискутувати та працювати із бачення реінтеграції окупованого з 2014 року Кримського півострова.

Так, протягом попереднього року Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим із залученням 36 експертів напрацювало Стратегію перших кроків держави після звільнення Кримського півострова (із загальними підходами стратегії можна ознайомитися на сайті Представництва), а також Стратегію економічного відновлення Криму (спільно з (на той час) Міністерством інфраструктури України, Київською школою економіки, Центром оборонних стратегій).

Перебування в Одесі Постійної Представниці Президента України в Автономній Республіці Крим Таміли Ташевої – дає можливість поговорити про регіональний аспект підходів держави до стратегії реінтеграції Криму.

Що є важливим в контексті реінтеграції Криму з точки зору Одеси та Одещини – як південної області, а також як частини Чорноморського регіону? Що варто враховувати, які є можливості та ризики?

Під час заходу Таміла Ташева розповість про напрацьовані підходи, а експертна спільнота долучиться для обговорення регіональних особливостей, можливостей та ризиків. 
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00КИЇВ– Світлана Кашенець, заступниця Міністра у справах ветеранів;
– Наталія Калмикова, виконавча директорка Українського ветеранського фонду Мінветеранів;
– Олександр Чаморсов, ветеран, психолог Гарячої лінії кризової підтримки УВФ;
– Олена Лашко, психологиня Гарячої лінії кризової підтримки УВФ;
– Оксана Збітнєва, голова ГО «Безбар’єрність», голова Координаційного центру з психічного здоров’я при КМУ;


Усі – персональна участь.
Презентація збірника «Путівник для ветеранів і членів їхніх родин»

Чому це цікаво?

«Путівник для ветеранів і членів їхніх родин» – це збірник напрацювань та адаптованих матеріалів з досвіду діяльності Гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду Мінветеранів.

В ньому містяться «Дорожня карта» у системі надання психологічної, медичної та психіатричної допомоги, а також рекомендації ветеранам та членам їхніх родин.
13:30КИЇВ– Антон Березан, інструктор з безпеки та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (ГО «Асоціація саперів України»)«Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів»: нетворкінг для фіксерів

Питання, які розглядатимуться:

– Основні небезпеки від вибухонебезпечних предметів;
– Правильне ставлення до ризиків; – Як змінити рівень усвідомлення та обізнаності щодо ризиків;
– Відпрацювання моделей безпечної поведінки;

Тривалість тренінгу: 2 години

Чому це цікаво?
За підсумками спеціалістів, на сьогодні Україна є однією з найбільш забруднених вибухонебезпечними предметами країн у світі. Інциденти найбільше трапляються з людьми, які не попереджені про ризики і мають хибне уявлення про реальну небезпеку. Один рік війни – це мінімум 10 років розмінування. На прикладі Грузії, де військовий конфлікт тривав 6 днів, розмінування тривало 14 років.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/bRGHrduZDiVotuAA9

Зверніть увагу, що до лекції можна долучитися онлайн. Зареєстрованим учасникам буде надіслано лінк для приєднання.
«Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів»: нетворкінг для фіксерів