Розклад

Київ Львів Харків Одеса
30 Червня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:30ЛЬВІВСергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest (онлайн)Актуальні питання:
– Презентація «Relocation to Ukraine Guide» – гайду-довідника з інформацією для інвесторів та операційних компаній щодо ведення бізнесу в Україні
– Новий інвестиційний проект в Україні ірландської компанії Kingspan на 200 млн євро
– Реформа індустріальних парків в Україні: подальші перспективи для інвестицій.
12:00ЛЬВІВВолодимир Сивохіп, Генеральний директор Львівської обласної філармонії
Орест Сліпак, брат Василя Сліпака, засновник фундації імені Василя Сліпака – Wassyl Slipak Foundation

(персональна участь)
Тема брифінгу: 6-й Міжнародний музичний Маратон пам’яті Василя Сліпака.

Чому це цікаво?
У Львові відбувся 6-й Міжнародний музичний Маратон пам’яті Василя Сліпака.


29 червня виповнилось 6 років, як снайперська куля забрала життя львів’янина Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника російсько-української війни, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.
Відкриття відбулось 28 червня у Львівській національній філармонії ім. М.Скорика. В той самий день концерт пам’яті Василя Сліпака відбувся і у Церкві святого Мартіна у муніципалітеті Цухвіль у Швейцарії.

Усі кошти від продажу благодійних квитків підуть на потреби львівської 80-ї ОМДШБ для придбання автомобілів та термовізійних дронів.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
 12:30КИЇВОснат Лубрані, гуманітарна координаторка ООН в Україні, Естебан Сакко, очільник Управління ООН з координації гуманітарних справ (УКГС ООН) в Україні, Кейт Ньютон, заступниця Координатора з надзвичайних ситуацій, Всесвітня продовольча програма (WFP Україна), Матільда Богнер, Голова Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, Мурат Шахін, представник ЮНІСЕФ в Україні, П’єр Вотьє, голова офісу ФАО в УкраїніКлючові теми: Актуальна інформація про погіршення гуманітарної ситуації в Україні після чотирьох місяців війни та огляд зусиль, які вживають гуманітарні організації для підтримки людей, котрі страждають від бойових дій.
13:30КИЇВОльга Герасим’юк, голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Олександр Бурмагін, член Нацради (персональна участь)Актуальна тема: Інтеграція в європейський медіапростір. Дорожня карта України
14:30КИЇВОлексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Надточий, начальник оперативного управління Головного управління НГУ, Олександр Мотузяник, речник Міністерства оборони УкраїниКлючова тема: Оперативна ситуація на фронті російсько-української війни.