Розклад

Київ Львів Харків Одеса
3 Червня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00ЛЬВІВСергій Горбачов, Освітній омбудсмен України (онлайн)Актуальні питання: 
• Освітній геноцид, який чинять росіяни на тимчасово окупованих територіях України
• Яких заходів вживає Україна, щоб захистити школярів і студентів, що перебувають в окупації  
• Доступ до освіти для українських школярів та студентів, які вимушено стали переселенцями або виїхали за кордон 
• Проведення Національного мультипредметного тесту (аналог ЗНО) в умовах війни.
12:00ЛЬВІВСПЕЦІАЛЬНА ПОДІЯ!

Голова Львівської ОВА Максим Козицький запрошує долучитися вимушених переселенців та волонтерів плести маскувальну сітку разом з колективом адміністрації. Виріб бійцям ЗСУ, які зараз перебувають на Донеччині. 
Маємо всіляко підтримувати наших оборонців!

Адреса: парк «На Валах» (Львів, вул. Винниченка, 18) 
12:30ЛЬВІВОлексій Макеєв, спецпредставник МЗС України з питань санкційної політики (онлайн)Актуальні питання: 
• Євросоюз ухвалив шостий пакет санкцій проти рф: що це значить
• Який вплив на економіку росії спричинять нові санкції
• Як допоможе це Україні у війні проти рф. 
13:00ЛЬВІВАндрюс Тапінас, литовський  журналіст, засновник Laisvės TV,  ініціатор збору коштів на Bayraktar для України (онлайн)Актуальні питання: 
• як виникла ідея збору коштів, і чому саме на Bayraktar 
• процес збору коштів, чи були труднощі
• співпраця з  Туреччиною. 

Чому це цікаво? 
У Литві за три доби зібрали 5 мільйонів євро на купівлю безпілотника Bayraktar TB2 для України. Кампанію ініціював телеведучий Андрюс Тапінас. Зрештою, Туреччина вирішила подарувати Литві безпілотник Bayraktar для передачі українським військовим, на який литовці всією країною зібрали гроші. 5 мільйонів євро витратять на боєприпаси для безпілотника та іншу допомогу Україні.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:30КИЇВВадим Бойченко, міський голова Маріуполя (персональна участь)Ключова тема: Оперативна гуманітарна та соціальна ситуація у місті.
12:00КИЇВКатерина Павліченко, заступниця міністра внутрішніх справ України (персональна участь)Ключові теми: Документування сексуальних злочинів військових рф- як поліція фіксує та розслідує сексуальні злочини; – робота поліцейської групи, яка спеціалізується на документуванні такої категорії злочинів; – яку допомогу повинні отримувати постраждалі; – яке покарання чекає на воєнних злочинців
13:00КИЇВОлександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики (персональна участь)Актуальні теми: 100 днів війни – втрати та результати роботи культурного та інформаційного фронту України в цифрах; санкції ВРУ проти патріарха Кирила та інших діячів РПЦ; поглиблення відносин між Україною та Польщею.
14:30КИЇВОлександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України (персональна участь)Актуальна тема: Оперативна ситуація на фронті російсько – української війни.