Розклад

Київ Львів Харків Одеса
29 Лютого
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00КИЇВВалерія Ткач, заступниця директора Департаменту з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України;
Володимир Брусіловський, керівник «Проєкту підтримки Дія» Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні;
Дмитро Попов, автор дослідження, консультант із питань цифрової доступності в UNDP в Україні, сертифікований спеціаліст Міжнародної асоціації фахівців з вебдоступності (онлайн);
Як змінилася вебдоступність у держсекторі – презентація дослідження

Теми для обговорення:

– Наскільки доступні українські державні сайти, які бар’єри найчастіше заважають людям з інвалідністю ними скористатися та чи є прогрес за останні три роки?

Чому це цікаво?
Вебдоступність державних онлайн-ресурсів поступово зростає другий рік поспіль. У 2023 році 22% проаналізованих сайтів органів влади були на достатньому та високому рівнях доступності для людей з інвалідністю. Порівняно із 2021 роком цей показник зріс на 9%. Такі результати щорічного моніторингу базової доступності 100 вебсайтів, проведеного Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за фінансової підтримки Уряду Японії наприкінці 2023 року.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/k95a7CppU1KpWfQE9
12:00КИЇВКатерина Сергацкова, співзасновниця, виконавча директорка Фонду 2402;
Антон Скиба, експерт Фонду 2402, тренер з оцінки ризиків;
Кейт Паркінсон, співзасновниця та CEO Head Set, лауреат премії «Жінки в інноваціях» (онлайн);
Презентація першого в Україні Head Set тренінгу з використанням VR

Чому це цікаво?
Фонд 2402 запустить унікальну програму тренінгів з безпеки для всіх, хто живе і працює в умовах війни. Занурення у реальну стресову ситуацію дозволить учасникам пережити аналогічний досвід, не наражаючи себе на небезпеку.

Ці практичні навчання будуть зосереджені на загрозах, ризиках та безпекових випадках, типових для тих, працює у зоні воєнних дій і прифронтових областях. Це журналісти, представники гуманітарних організацій, документатори воєнних злочинів, правозахисники та волонтери.

VR-програма будується на двох основних сценаріях: вуличні протести та цифрова безпека. Вони дозволять пережити досвід роботи під час громадянських заворушень і навчитися захищати інформацію в умовах реальної загрози і психологічного тиску.

Форма для реєстрації: https://forms.gle/n6VGggxwzvSMuHE38
14:00КИЇВСергій Рева, начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС України (персональна участь);
Діяльність піротехнічних підрозділів ДСНС від початку широкомасштабної війни

Чому це цікаво?
Піротехніки ДСНС з перших годин повномасштабної війни виконують завдання з ліквідації небезпек пов’язаних мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. Обсяги та масштаби робіт з розмінування зросли в рази.

Так, з початку повномасштабної війни знешкоджено понад 470 тис. вибухонебезпечних предметів та обстежено понад 1 170 квадратних кілометрів територій.

Загалом піротехніки ДСНС вже розмінували: 14 тис. 181 об’єктів та домогосподарств, 7 тис. 847 км ліній електропередач, 549 км газопроводів, 3 тис. 736 км доріг, 606 км залізничних колій.