Розклад

27 Травня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
10:00ЛЬВІВСергій Притула, волонтер, засновник Благодійного Фонду Сергія Притули (персональна участь)СПЕЦІАЛЬНИЙ ЗАХІД!

Символи перемоги України на Євробаченні тепер допомагатимуть Україні перемогти у війні з російськими окупантами. Гурт Kalush Orchestra разом з Благодійним Фондом Сергія Притули розігрують рожеву панамку соліста гурту. Крім того, для збору коштів на допомогу Збройним силам України, на аукціон виставили приз Євробачення, кришталевий кубок-мікрофон.

До Медіацентру Україна Сергій Притула принесе ту саму рожеву панамку і розповість, як з’явилася така ідея, чому хлопці погодилися віддати головний кубок Євробачення для допомоги ЗСУ, і як долучитися до розіграшу.
11:00ЛЬВІВСтепан Куйбіда, директор департаменту економічної політики Львівської ОВА (персональна участь)Актуальні питання:
– Досвід релокації підприємств із зон бойових дій на Львівщину
– Війна та економіка регіону: тенденції
– Плани економічного розвитку області: релокація підприємств та переселенці як можливості.
11:00КИЇВСпеціальний захід. Медіацентр Україна – Укрінформ запрошує представників іноземних ЗМІ на робочу зустріч з керівництвом Міністерства культури та інформаційної політики щодо допомоги іноземним журналістам, які висвітлюють тему війни.

Форма для реєстрації – https://forms.gle/EmKbG81M5RhXNaDd6
12:15ЛЬВІВКіра Рудик, народна депутатка України (онлайн)Актуальні питання:
– Україна на форумі в Давос
– Головні питання щодо України, що озвучуються на Всесвітньому економічному форумі
– Головні підсумки форуму
14:00ЛЬВІВЮлія Жовтяк, директорка Державного центру зайнятості України (онлайн)Актуальні питання:
– Війна та безробіття: скільки людей перебувають на обліку у центрах зайнятості
– Працевлаштування та найбільш потрібні професії під час війни
– Прогнози щодо ринку праці в Україні.
14:00КИЇВГеннадій Лагута, голова Херсонської ОВА (онлайн)Ключові теми: Оперативна ситуація в області; спроба російських окупантів надати громадянство жителям області; евакуація цивільного населення.
14:30КИЇВСергій Марченко, міністр фінансів України (персональна участь)Актуальні теми: Український бюджет: наповнення та видатки, основні тенденції; допомога міжнародних партнерів;про можливе підвищення податків.
15:00КИЇВОлександр Мотузяник, речник Міністерства оборони України (персональна участь)Актуальна тема: Оперативна ситуація на фронті російсько – української війни.