Розклад

Київ Львів Харків Одеса
27 Лютого
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00ХАРКІВ– Олег Синєгубов – начальник Харківської ОВА
-Олександр Фільчаков – керівник Харківської обласної прокуратури
-Володимир Тимошко – керівник ГУНП в Харківській області
-Артем Астахов – начальник ГУ ДСНС в Харківській області
-прес-брифінг до двох років повномасштабного вторгнення рф в УкраїнуЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
13:00ХАРКІВ-Юлія Клименюк – директорка із маркетингу мережі аптек 9-1-1-Брифінг «Функціонування мобільних аптечних пунктів 9-1-1 у прифронтових та небезпечних районах Харківщини»
Чому це цікаво:
8 січня 2024 року Аптечна мережа 9-1-1 першою в Україні запустила мобільний аптечний пункт, який обслуговує жителів селищ Харківської області, де немає стаціонарних аптек. Головна мета цього проєкту – надати доступ пацієнтам з хронічними захворюваннями до програми «Доступні ліки».
Попри технічні складнощі та навантаження на персонал, фармацевти продовжують працювати і на небезпечних ділянках. Як соціальний бізнес, компанія намагається швидко відновити свою роботу як на звільнених територіях України, так і після руйнації мережі аптек та підвищити доступність ліків для населення.
Під час брифінгу поговоримо детальніше про діяльність Аптечної мережі 9-1-1, статистичні відомості про допомогу населенню, функціонування соціальних програм і мобільних аптечних пунктів та подальші плани.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
КИЇВ❗️УВАГА! ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ 

Брифінг Дмитра Соломчука, народного депутата та члена Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політик, скасовано. 

Просимо вибачення за незручності.


15:00КИЇВРостислав Карандєєв, т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики;
Тетяна Шульга, секторна менеджерка з питань культури, прав людини, гендерної рівності та національних меншин при Делегації Європейського Союзу в Україні;
Володимир Воробей, директор Громадської спілки Центр регіональний розвиток, керівник групи експертів проєкту RES-POL;
Пресконференція щодо старту проєкту з підтримки української культури RES-POL

Чому це цікаво?
Ініціатива RES-POL — Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine (Швидка експертна підтримка політики у сфері культури та медіа в Україні) реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу і триватиме до березня 2025 року.

У фокусі RES-POL 4 сектори: культурна спадщина, мистецтво і культура, креативні індустрії, медіа, для яких експерти розроблятимуть політики національного рівня.