Розклад

Київ Львів Харків Одеса
26 Липня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
 12:30КИЇВІгор Ключник, актор, режисер, засновник волонтерського фонду RescueNOW (персональна участь)Ключові теми: Евакуація та гуманітарна допомога для східної частини України; результати діяльності фонду.
14:00КИЇВЮрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ.Ключова тема: Повітряні сили ЗСУ на фронті російсько-української війни (онлайн)
14:30КИЇВКсенія Возніцина, головний лікар державного закладу Центр психологічного здоров’я та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” МОЗ України (персональна участь)Актуальна тема: Лікування та реабілітація військових і ветеранів
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00ЛЬВІВВолодимир Лис, начальник Служби у справах дітей Львівської обласної військової адміністрації 

Наталя Табака, начальниця управління туризму та курортів Львівської обласної військової адміністрації 
(всі: особиста присутність)
Актуальні питання: 
– Скільки дітей із вразливих категорій населення переїхали на Львівщину від початку повномасштабної війни та яку підтримку їм надають
– Проміжні результати акції «Літо без тривог». 

Чому це цікаво? 
На Львівщині у рамках акції «Літо без тривог» для дітей з вразливих категорій населення влаштовують походи в гори, відпочинок на воді, відвідини агротуристичних локацій, інтерактивних музеїв.
13:00ЛЬВІВНазар Кірик, львівський пластун, марафонець

Ярослав Булишин, голова осередку Пласту у Львові

Вікторія Лишак, комунікаційниця станиці Львів Пласту
(всі: особиста присутність)
Чому це цікаво? 
Назар Кірик — львівський пластун, який щодня пробігає півмарафон, щоб зібрати  кошти на дрон для ЗСУ. Крім долання півмарафону, хлопець розповідає аудиторії про львівські локації для бігу і ділиться професійним досвідом для всіх, хто хоче займатись бігом. А ще він щотижня запрошує на спільні пробіжки цікавих особистостей і все це висвітлює на сторінці львівського осередку Пласту.