Розклад

Київ Львів Харків Одеса
25 Жовтня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
13:30КИЇВМарчук Денис, заступник голови Всеукраїнської агарної ради (онлайн)
Ключові теми: Завершення сезону збору урожаю; прогнозовані ціни на українське збіжжя у новому сезоні; складнощі у роботі зернових коридорів.
14:00КИЇВФедір Веніславський – представник Президента України у Верховній Раді України (онлайн)
Актуальні теми: результати визнання Україною незалежності суб’єктів рф. Можливість розміщення миротворців на кордоні з білоруссю. Законодавча робота.
15:00КИЇВАліна Фролова – заступник міністра оборони України (2019-2020), заступник голови правління Центру оборонних стратегій (онлайн)Ключові теми:
Пряме включення з дискусійної програми Першого Парламентського саміту “Кримська платформа”.
Перспективи притягнення росії та російських посадових осіб до відповідальності за міжнародні злочини, скоєні в окупованому Криму; питання про майбутню реінтеграцію Криму після деокупації, хорватський досвід реінтеграції територій і можливість його застосування в українських реаліях у майбутньому.

ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00ЛЬВІВПавло Ґрод, Президент Світового Конґресу Українців (онлайн)

 Актуальні питання: 
Діяльність Світового Конґресу Українців з початку повномасштабного вторгнення рф: адвокація та співпраця з парламентами європейських країн щодо ухвалення рішень із конфіскації російського майна, посилення міжнародного кримінального суду шляхом створення спецтрибуналу, визнання росії спонсором тероризму.
Допомога Світового Конґресу Українців ЗСУ
Участь Світового Конґресу Українців у Кримській платформі у Загребі
11:30ЛЬВІВДмитро Соломчук, народний депутат України, член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики (онлайн)Актуальні питання: 
Жнива-2022: скільки зібрали та плани щодо експорту 
Результати роботи “зернового коридору”
Для довідки: за даними Міністерства інфраструктури України, Росія штучно затримує інспекцію суден із зерном, які вийшли з українських портів в Босфорі, що призвело до черги в понад 170 суден. 
13:00ЛЬВІВ Григорій Плачков, колишній керівник Державної інспекції ядерного регулювання (онлайн)Актуальні питання: 
Безпекова ситуація на ЗАЕС
Запрошення Україною місії МАГАТЕ на ЗАЕС: очікування 
Ядерний шантаж рф
Довідково: Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба офіційно запросив Міжнародне агентство з атомної енергії надіслати місію в Україну, щоб спростувати вигадки Москви про нібито розробку “брудної бомби”.