Розклад

Київ Львів Харків Одеса
22 Серпня
ЧАС ЛОКАЦІЯ СПІКЕРИ ТЕМА
12:00 ЛЬВІВ Андрій Закалюк, директор управління освіти Львівської міської ради; Актуальні питання:

– Як підготовані навчальні заклади Львова до початку нового навчального року в умовах війни;
– Які нововведення очікують львівську школу в новому навчальному році;
– Скільки учнів цього року піде до школи і в якому форматі буде навчання;
– Яка ситуація з львівськими школярами за кордоном; які будуть опції продовження навчання для них.

ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00 PMОДЕСАСергій Гуцалюк, начальник Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті (особиста участь);

Олександр Городілов, головний спеціаліст Південного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті (особиста участь);


Актуальні питання:

– Анонс виставки про російську ідеологію «Рашизм – це…»;

Додатково: Виставка про  ідеологію, яка панує сьогодні в pосії та призвела до сучасної російсько-української війни, всі охочі зможуть у парку імені Тараса Шевченка.

16 стендів виставки детально розповідають про реальну сутність путінського режиму, яку підтримує чи принаймні толерує російське суспільство.

Презентація виставки відбудеться 22 серпня, вона триватиме до 27 вересня за адресою: парк імені Тараса Шевченка (біля «Мушлі»).
01:00 PMОДЕСАСергій Цимбалар, старший син ексгравця “Чорноморця” Іллі Цимбаларя (особиста участь);

Ірина Цимбалар, вдова ексгравця “Чорноморця” Іллі Цимбаларя (особиста участь);


Актуальні питання:


– “Матч пам’яті” Іллі Цимбаларя у москві. Відповідь Одеси;

Контекст: Футбольний клуб «Спартак» із міста москва на початку вересня планує провести показовий товариський матч, присвячений пам’яті одеського футболіста, ексгравця “Спартака” Іллі Цимбаларя, якого з нами немає вже понад десять років.
Серед організаторів – молодший син Іллі – Олег, який після початку повномасштабної війни втік з України до москви, де чекає на “звільнення Одеси”.

Після оприлюднення інформації про те, що у москві проходитиме матч пам’яті Іллі Цимбаларя, Україною покотилася справжня хвиля обурення та засудження. Дружина Іллі, старший син Іллі, Сергій, його друзі та колеги були шоковані такому кроку від москвичів. 

Для того, аби розставити усі крапки над “і”, розповісти історію Іллі Цимбаларя та його відносини з московським “Спартаком” та висловити свою позицію, позицію родини Іллі, з представниками ЗМІ поспілкується його старший син Сергій, який працює дитячим тренером у школі імені Іллі Цимбаларя, і  вдова футболіста.
університету (онлайн); 
04:00 PM Публічна дискусія головних редакторів одеських ЗМІ на тему “Хто дивиться та читає одеські ЗМІ? В якому напрямку розвиватимуться одеські медіа під час війни”;

Актуальні питання:

– Аудиторія ЗМІ; 
– Комунікація із владою; 
– Кадровий голод; 
– Джерела фінансування; 
– Запит на інформацію від читачів, слухачів та глядачів;