Розклад

Київ Львів Харків Одеса
22 Квітня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
12:00КИЇВ– Річард Нельсон, американський драматург і режисер;

– Богдан Бенюк, директор-художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі;


–  Роман Халаїмов, актор Київського академічного драматичного театру на Подолі, який грає головну роль у виставі Річарда Нельсона;Усі – персональна участь.
Пресконференція американського драматурга Річарда Нельсона щодо його візиту в Україну

Чому це цікаво?
У ході пресконференції Річард Нельсон розповість про мету свого візиту до України, свій досвід постановок політичних п’єс, а також анонсує власний майстер-клас в Театрі на Подолі, поділиться здобутими враженнями від роботи в Україні під час війни, особливостями роботи з українськими акторами та поділиться власними емоціями від культурного життя столиці.

Варто зазначити, що Річард Нельсон приїхав до Театру на Подолі, щоб підтримати український театр і його шанувальників. Так, режисер та сценарист працюватиме  в Києві понад два місяці. За цей період планує створити виставу за власною п’єсою з акторами Театру на Подолі, провести майстер-класи та обговорення для українських артистів та митців театру, а також дізнатися більше про Україну. Його український щоденник буде опубліковано в «The Guardian».

Під час свого перебування в Україні драматург покаже власну п’єсу «Тускульські бесіди».

Довідково:
Річард Нельсон – американський драматург, письменник, сценарист, режисер і педагог. Лауреат премії Tony та низки значних нагород у галузі драматургії.

У його доробку близько 50 постановок, 10 кіносценаріїв та радіоп’єс.

Найвідоміші свої вистави ставить у  Лондоні (Royal Shakespeare Company), Парижі (Theatre du Soleil), Нью-Йорку (Playwrights Horizons, Old Globe, The Public Theate), Чикаго (Goodman Theatre)
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00ХАРКІВ-Євген Василенко – речник ГУ ДСНС України у Харківській області

-Брифінг: “Оперативна ситуація у Харківській області за період 15 – 21 квітня”