Розклад

Київ Львів Харків Одеса
18 Січня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
14:30ХАРКІВ Юрій Калгушкін – полковник запасу, голова ГО “ЗСУ”

Ігор Криничко – голова наглядової ради ТОВ “Науково-виробнича компанія Skyassist”
Брифінг: “Інженерна розробка українських безпілотних літальних апаратів та мобілізація працівників оборонних підприємств”

Чому це цікаво?
Харківські розробники з компанії “Skyassist” створили перший Український багатосерійний БпЛА “Sirko”, який вже пройшов випробування, однак на цьому етапі війни ЗСУ потребують набагато більше різноманітних якісних літальних апаратів. У свою чергу, виконання цього завдання є абсолютно новим викликом для української промисловості, що стає на воєнні рейки. Українські підприємства, незалежно від форми власності, потребують збереження висококваліфікованих спеціалістів та залучення нових професіоналів. Чи стануть зміни в порядку мобілізації та бронювання стимулом для розвитку вже існуючих підприємств та створення нових?
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00КИЇВ– Наталя Галібаренко, посол України в НАТО (онлайн);Співпраця України та НАТО: поточні домовленості та перспективи на 2024 рік

Теми для обговорення:
– Співпраця України та НАТО у 2024 році: допомога, домовленості і залученість у ситуацію в країні;
– Результати засідання Україна-НАТО;
– Діяльність міжпарламентської ради Україна-НАТО;

13:00КИЇВ– Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України (персональна участь);Завершення блокування кордонів польськими протестувальниками: якою наразі є ситуація на пунктах пропуску

Чому це цікаво?
16 січня стало відомо, що польські протестувальники завершать блокування кордону з Україною до 1 березня. Міністерство інфраструктури Польщі підписало відповідну угоду з перевізниками.

Водночас у Румунії фермери продовжують часткове блокування руху вантажівок біля пунктів пропуску «Сірет» та «Вікову-де-Сус», що біля кордону з Україною.

13:30КИЇВ– Василь Боднар, Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині (онлайн);Українсько-турецькі відносини: як наразі здійснюється співпраця між країнами, та якими є подальші плани щодо співпраці країн

Теми для обговорення:
– Відносини України та Туреччини сьогодні: поточні рішення та подальша співпраця;
– Функціонування транспортного коридору;
– Відмова Туреччини пропускати бойові кораблі через протоки: як це позначиться на кампанії щодо розмінування Чорного моря?
– Як події в Ізраїлі вплинули на зовнішню політику Туреччини?
14:00КИЇВ– Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції;

– Андрій Курков, автор книги, журналіст, письменник, сценарист;

– Максим Удовиченко, керівник Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору»;

– Олександр Красовицький,  директор видавництва «Фоліо»;

Усі – персональна участь.
Презентація книги «Щоденник агресії 2»

Чому це цікаво?
Книга Андрія Куркова «Щоденник агресії 2» – це збірка есеїв, написаних в період із серпня 2022 року до кінця жовтня 2023 року, які розміщені у виданні у хронологічному порядку. Події, що відбувалися в ті дні в Україні та світі, спонукали письменника осмислити їх і, пропустивши через призму особистого бачення, представити читачам.