Розклад

Київ Львів Харків Одеса
17 Січня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00ОДЕСАСергій Братчук, речник Голови одеської обласної військової адміністрації (персональна участь)Актуальні питання:

– Поточна безпекова та гуманітарна ситуація в регіоні;
12:30ОДЕСАОлександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях (персональна участь)

Актуальні питання:

– Приватизація першого порту в Україні — єдиного майнового комплексу державного підприємства «Морський торговельний порт «Усть-Дунайськ»

Чому це цікаво?

Приватизація порту «Усть-Дунайськ» – це перша спроба в історії України передати у приватну власність цілісного порту. Це один з найменших морських портів України, проте через війну повноцінно можуть працювати лише саме дунайські порти. Тому Усть-Дунайський порт працює більше, ніж в останні роки, можливо навіть на максимальну свою потужність.

За січень-вересень 2022 року “Усть-Дунайськ” отримав 848 000 грн чистого прибутку. За січень-листопад він сплатив понад 9 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.

Стартова ціна становить 60 млн гривень.

Аукціон почнеться 17 січня о 12:10 за посиланням: https://prozorro.sale/auction/SPE001-UA-20221223-70204
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
13:30КИЇВВіталій Коваль, начальник Рівненської ОВААктуальні питання:
— оперативна ситуація в області
— підготовка області до ймовірного нападу зі сторони Білорусі
— енергетична, інфраструктурна, гуманітарна ситуація
14:00КИЇВОлександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики (персональна участь)Актуальні питання:
— поточна ситуація з електроенергією в Україні
— відновлення об’єктів енергетичної інфраструктури
— робота АЕС
15:00КИЇВЮрій Щиголь, голова Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (персональна участь)Ключові питання:
— головні цілі ворожих хакерів; чи очікувати зменшення інтенсивності кібератак у 2023 році
— зв’язок як критичний сервіс: покращення доступу до зв’язку під час відключень електроенергії та відновлення мереж на деокупованих територіях
— глобальна проблема: російськи хакери атакують не тільки Україну, але й інші демократичні країни, які нас підтримують; що потрібно для ефективної протидії росії