Розклад

Київ Львів Харків Одеса
14 Березня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00КИЇВОлександра Матвійчук, голова Центру громадянських свобод;

Михайло Савва, доктор політичних наук, член експертної ради  Центру громадянських свобод;

Вікторія Петрук, представниця Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими;

Усі – персональна участь.
Презентація Стратегії звільнення цивільних в’язнів і пошуку безвісти зниклих внаслідок російської агресії

Чому це цікаво?
російська федерація незаконно утримує понад 7000 цивільних на окупованих територіях та на території рф. Деяких затримали за «опір спеціальній військовій операції», але жодних звинувачень не висунули. Тим, кому висунули обвинувачення, надається доступ до адвоката, але до тих, кому обвинувачення не висунули, навіть адвокат не має доступу. З багатьма цивільними жорстоко поводяться, їх катують. Місця їхнього утримання приховують.

Від початку повномасштабної війни росії проти України лише 160 цивільних звільнили під час обмінів полоненими (дані станом на 4 січня 2024 року).

Темпи звільнення є вкрай повільними й свідчать про необхідність втілення системної стратегії, спрямованої на звільнення всіх цивільних, незаконно утримуваних рф, без обмінів або умов.

Організатори заходу: Центр громадянських свобод та Медіацентр Україна – Укрінформ.

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5vpkQky-77rPH6i1bz-0_XcDCCHX4rvlLp5RaoLzAGZf-6w/viewform 
13:00КИЇВЛеонід Федоровський, голова правління ГС «Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної  медицини» (персональна участь);
Брифінг Асоціації операторів та інструкторів з першої допомоги й тактичної медицини: «Звіт про перший місяць діяльності в новому форматі»

Чому це цікаво?
У ході брифінгу буде озвучено кількість організацій та осіб, які долучилися до Асоціації, також повідомлено про результати співпраці з Командуванням Медичних Сил ЗСУ та Міністерством Оборони України. Крім того, під час брифінгу відбудеться презентація результатів досліджень, проведених в рамках діяльності Асоціації, та презентація стратегічних проєктів на 2024-2025 роки.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
15:30ХАРКІВ– Олег Синєгубов – начальник Харківської ОВА
-Олександр Фільчаков – керівник Харківської обласної прокуратури
-Володимир Тимошко – керівник ГУНП в Харківській області
-Артем Астахов – начальник ГУ ДСНС в Харківській області


-Спільний брифінг голови військової адміністрації та керівників силових структур Харківської області

Для участі у заході просимо до 20.00 13 березня заповнити акредитаційну форму