Розклад

13 Травня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00ЛьвівСпікери: 

Олександр Книга, художній керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша 

Андрій Мацяк, генеральний директор Національного театру ім. Марії Заньковецької 
(персональна участь) 
пресконференція з нагоди проведення XXIV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії»

Чому це цікаво: 
“Мельпомена Таврії” – фестиваль, який проводився багато років у Херсоні та ніколи не скасовувався і не переносився. Але нині він змінює формат. Цьогорічний фестиваль  відбудеться 10-19 червня, а кожен театр-учасник фестивалю представлятиме виставу у власному приміщенні, у своїх містах та країнах. На сьогодні заявки на участь у фестивалі вже подали 25 театрів з 6 країн світу: Польщі, Грузії, Румунії, Португалії, Туреччини, України. 
13:00ЛьвівПетро Андрющенко, радник міського голови Маріуполя (онлайн)Актуальні теми: 
– ситуація у місті
– перспективи другої хвилі евакуації з “Азовсталі”


Чому це важливо:
Вранці 13 травня російські війська розпочали штурм “Азовсталі”. Окупанти намагаються прорватися на територію заводу. Тим часом, Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявила про перемовини щодо евакуації важкопоранених бійців з “Азовсталі” в обмін на полонених росіян.
13:00 КиївМикита Потураєв, народний депутат України  (персональна участь)Актуальні теми: Протидія російській пропаганді; заборона російських агентів впливу.
13:30ЛьвівДмитро Лунін, начальник Полтавської ОВА (онлайн)Актуальні теми: 
– ракетні обстріли області
– Полтавщина як головний прифронтовий хаб
– гуманітарна ситуація в регіоні
– економічна ситуація в регіоні

Чому це важливо:
12 травня по Полтавщині росіяни завдали потужного удару. Від 8 до 12 ракет вдарили по Кременчуцькому нафтопереробному заводу та інших обʼєктах інфраструктури.
14:00 ЛьвівУчасники:

Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування

Антон Коломєйцев, головний архітектор Львова
СПЕЦІАЛЬНА ПОДІЯ
Вимоги воєнного часу: новий стандарт безпеки помешкань. Презентація на прикладі однієї з новобудовГеолокація: https://goo.gl/maps/5rt6T2xdmcvqVx4U6 (вхід на будмайданчик)
Контакт: 0934910337
15:00Київ Дар’я Герасимчук,  радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації (персональна участь)Актуальна тема: Примусове вивезення українських дітей до росії. 
16:30КиївПредставники організації «Зоопатруль» (персональна участь)Актуальні теми: Порятунок тварин із зачинених помешкань; допомога домашнім улюбленцям у звільнених від окупації містах.