Розклад

Київ Львів Харків Одеса
12 Липня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
12:00ЛЬВІВРоман Хім’як, начальник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації (особиста присутність)Брифінг на тему: літнє дозвілля дітей та молоді у Львівській області

Актуальні питання:
– Як працюють спортивні школи Львівщини у літній період?
– Чи матимуть юні спортсмени цього року навчально-тренувальні збори?
– Інтеграція внутрішньо переміщених дітей та молоді через спортивні заходи
– Коли можливе повноцінне відновлення масових спортивних подій? Які альтернативи наразі існують?
– Як спортивні та молодіжні середовища наближають перемогу?
14:00ЛЬВІВВолодимир Сивохіп, генеральний директор Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика
Богдан Сегін, комерційний директор Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика, керівник проєкту «Музи не мовчать»
(всі: особиста присутність)
Актуальні питання:
– Діяльність Львівської національної філармонії під час війни
– Діяльність гуманітарного штабу філармонії.
– Проєкт «Музи не мовчать»

Чому це цікаво?
У львівській Пороховій вежі презентували виставку «Музи не мовчать». Вона присвячена мистецтву під час війни. Виставка триватиме до вересня і буде постійно змінюватись та доповнюватись.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:30КИЇВДора Хомяк – президентка”Razom for Ukraine”, Люба Шипович – віце-президентка”Razom for Ukraine”, Евеліна Курілець – виконавча директорка благодійного фонду “Разом для України”, Віталій Свічинський – голова громадського руху “Діти ми встигнемо”, менеджер з доставок “Razom for Ukraine” (персональна участь)Актуальні теми:
– Як вдалося зібрати у США більше $57 млн. для допомоги Україні.
– Програма підтримки ветеранського бізнесу
– Програма грантів для українських громадських організацій
 12:30КИЇВПетро Котін, президент ДП «НАЕК «Енергоатом», Фагот, лідер гурту «ТНМК», Юрій Ковальов, режисер (персональна участь)Актуальна тема: Презентація кліпу «Енергодар – це Україна». Відеоробота створена спільними зусиллями НАЕК «Енергоатом» та гурту «ТНМК» і присвячена незламності героїв Запорізької АЕС та всіх окупованих територій.
13:30КИЇВЄвгенія Кравчук, заступниця голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступниця голови фракції Слуга народу членкиня української делегації в ПА ОБСЄАктуальна тема: Підсумки сесії ОБСЄ: бірмінгемська декларація, як вплинуть кадрові зміни в уряді Великої Британії на двосторонню співпрацю Україна-Британія.