Розклад

Київ Львів Харків Одеса
6 Жовтня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
10:00ЛЬВІВВадим Денисенко, радник Міністра Внутрішніх Справ України, виконавчий директор Українського Інституту майбутнього (онлайн)Актуальні питання: 
– Дії рф після анексії окупованих територій: прогнози щодо подальшої стратегії росіян 
– Відповідь України на незаконне “приєднання” окупованих територій 
– Дипломатичні відносини з Іраном після продажу рф безпілотників-камікадзе: як розвиватимуться та чи можна покарати країну за допомогу окупантам.
11:00ЛЬВІВКсенія Федоришина, організаторка фестивалю “Золотий лев”, культурна менеджерка Львівського академічного театру Воскресіння

Алон Нашман, актор, художній керівник театру Theaturtle

Валерій Костюк, асоційований продюсер Theaturtle

Оскар Ламбаррі, музикант українсько-канадського гурту Balaklava Blues

Ольга Черткова, менеджер гурту Balaklava Blues
(особиста присутність)

Чому це цікаво? 
Із  6 по 11 жовтня у Львові відбудеться фестиваль “Золотий Лев”. 

Захід проводять вже 33 рік поспіль.  Раніше – площа перед Львівською оперою перетворювалась на сцену для безкоштовних театральних вистав та вуличних дійств. Цьогоріч провести фестиваль в повноцінному форматі неможливо, однак організатори все ж вирішили не відмовлятись від щорічної традиції, а всі зібрані в ході заходу кошти перекажуть на допомогу ЗСУ.   
13:00 ЛЬВІВАндрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова, учасник презентації Львова на конкурсі 

Максим Туркевич, голова ГО «Український волонтерський центр», учасник презентації Львова на конкурсі

Олег Малець, керівник мережі молодіжних прострів ТВОРИ!, яка ініціювала подачу заявки на конкурс
(особиста присутність)
Чому це цікаво?
Львів потрапив до фіналу конкурсу «Європейська волонтерська столиця 2024». 9 червня журі конкурсу «Європейська волонтерська столиця 2024» оголосили двох фіналістів – Львів (Україна) та Тренто (Італія). Заявку від Львова подавали активна молодь міста разом із мережею молодіжних просторів ТВОРИ!

Через заявку Львова організатори планують показати наскільки здібні українські волонтери та те, що молодь готова інтегруватись до європейської волонтерської спільноти.
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00КИЇВФедір Веніславський – представник Президента України у Верховній Раді України (персональна участь)Ключова тема: Юридичний фронт: як і де Україна відстоюватиме свої інтереси у протистоянні з росією.
12:30КИЇВМикола Лукашук – голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області (онлайн)Актуальні теми: оперативна ситуація в області.
13:00КИЇВВолодимир Мацокін – заступник Ізюмського міського голови (онлайн)Актуальна тема: Ізюм після деокупації: гуманітарна та оперативна ситуація у місті, відновлення життя в Ізюмі.