Розклад

Київ Львів Харків Одеса
3 Серпня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
11:00ОДЕСАОлена Воробйова, заступник директора департаменту – начальник управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної військової адміністрації (персональна участь);Актуальні питання:

– Про пошкоджені об’єкти культурної спадщини внаслідок російських обстрілів та шляхи їх відновлення;
12:00ОДЕСАСергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації (персональна участь);. 
Актуальні питання:

– Забезпечення заходів безпеки на водних об’єктах;
– Мінна небезпека;
13:00
ОДЕСАСергій Жирний, заступник директора департаменту начальник управління капітального будівництва департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Одеської обласної військової адміністрації (персональна участь);Актуальні питання:

– Руйнування та відновлення Одеської області внаслідок збройної  агресії рф;
– Як отримати компенсацію за пошкоджене чи зруйноване майно – алгоритм дій;
14:00ОДЕСАВолодимир Кудрицький, голова правління Національної енергетичної компанії “Укренерго” (персональна участь); 

Актуальні питання:

– Стан енергосистеми України; 
– Відновлення енергооб’єктів після російських атак;
– Підготовка до опалювального сезону;
ЧАС ЛОКАЦІЯ СПІКЕРИ ТЕМА
10:00 ЛЬВІВ Петро Скрипка, доброволець та ветеран азовського підрозділу;

Чому це цікаво:

Доброволець та ветеран азовського підрозділу Петро Скрипка пішки дійшов з Києва до Львова, аби зібрати кошти на поранених військових.

Маршрут пішого марафону пролягав через Житомир та Рівне, в середньому Петро проходив близько 30 км за день. Дорогою чоловік знімав Tik Tok та вів прямі трансляції, з ночівлею та відпочинком зазвичай допомагали підписники. Наразі Петро зібрав вже понад 400 тис. на лікування поранених.

ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
10:30КИЇВ– Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України (онлайн)Ворожі атаки на Одещину: наслідки та поточна ситуація
12:00КИЇВ– Віола фон Крамон, депутатка Європейського парламенту, заступниця голови делегації Парламентського комітету асоціації (ПКА) Україна-ЄС (персональна участь)Брифінг на тему: «Новий Механізм від Європейської Комісії для підтримки України»

Теми для обговорення:

– Які головні напрямки та принципи Механізму від Європейської Комісії для підтримки України?
– Які галузі Механізм буде підтримувати?
– Які наступні кроки? – погляд з Європейського парламенту;

Чому це цікаво?
У червні цього року Європейська Комісія анонсувала створення спеціального нового Механізму для підтримки відновлення, відбудови та модернізації України. Передбачається, що загальний обсяг цього спеціального інструменту фінансування становитиме до 50 млрд євро на 2024-2027 роки, щоб допомогти Україні протистояти російській агресії та відновити сучасну й заможну державу.
Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf88VPkpGpalYYihG5jtOugUefT-okCJtWfY_6kRwXCExc_AA/viewform