5 Вересня, 2023, 14:04

Андрій Юсов про спецоперацію «Синиця»: Це початок, далі буде!

Спецоперація ГУР МО «Синиця» спричинила резонанс в Україні, в державі агресора, і за кордоном. Резонанс справедливий. Адже це справді надважлива, надскладна операція, яка має принципове значення для Сил безпеки та оборони України. Вона також буде мати довготривалі наслідки для держави-агресора, для його морально-психологічного стану, але також і власне для його сектора безпеки та оборони. Бо внаслідок цієї операції вдалося отримати надзвичайно важливу інформацію про авіацію противника та про багато інших деталей, які дуже допоможуть захищати небо та знищувати ворога.

На цьому наголосив представник ГУР Андрій Юсов під час пресконференції щодо деталей спецоперації «Синиця» з викрадення російського вертольота.

«Максим Кузьмінов, капітан, пілот вертольота Мі-8, його рішення ідейне, принципове, політичне. Рішення людини, яка засуджує геноцидну війну росії проти України, засуджує дії путінського режиму, і, звичайно, це все потребувало надзвичайно складної роботи, перевірки, супроводу. Дуже важливо, що пілот вийшов сам, перший з ініціативою до української сторони. І внаслідок тривалої реалізації комплексу заходів ця операція відбулася, і відбулася успішно», – зазначив представник ГУР.

Наразі, за словами Андрія Юсова, відкривається нова сторінка, коли люди приймають свідомі рішення і стають на сторону добра. Це, наголосив він, тільки початок.

«Головне, що ми отримуємо результати. У нас були збиті льотчики полонені, багато російських пілотів ліквідовано. Але наразі відкривається нова сторінка – це люди, які приймають принципове ідейне рішення, які засуджують російську війну проти України, які разом з технікою, наразі ми говоримо про дороговартісну техніку, про вертоліт Мі-8, – приймають свідоме рішення і стають на бік добра. І це початок, далі буде!» – підсумував Андрій Юсов.

Нагадаємо, що у ході спецоперації «Синиця» з викрадення і захоплення нового російського вертольота, 9 серпня 2023 року російський льотчик Максим Кузьмінов передав Україні вертоліт Мі-8АМТШ.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini