12 Червня, 2023, 17:34

Актуальні потреби для Херсонщини можна відстежувати на офіційних каналах інформації – Олександр Толоконніков

Оскільки інформація щодо потреб постійно змінюється, усі дані щодо актуальних потреб Херсонської області можна відстежувати на офіційних каналах, – сайті, Facebook, Telegram та за номером гарячої лінії – 0 800 101 102.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

Водночас він пояснив, якої техніки для ліквідації наслідків катастрофи на Каховській ГЕС потребуватиме область надалі.

«По техніці – це саме екскаватори, трактори, які будуть працювати на замулених вулицях, та самоскиди, які вивозитимуть сміття, яке було нанесено. Щодо технічних засобів – це і мотопомпи, і теплові гармати, які будуть сушити приміщення, аби вони не руйнувалися після відкачки мотопомпами. Також там необхідні і спорядження для рятувальників, які тут працюють, можливо підводне спорядження десь необхідно» – зазначив він.

Крім того, згодом для  херсонської аварійно-рятувальної служби необхідні будуть засоби, якими вони можуть першочергово закривати і ремонтувати будинки. Потім, вже для більш капітального будівництва, – техніка і руки, і люди.

Водночас Олександр Толоконніков озвучив одну з першочергових потреб для жителів Херсонщини, які повертатимуться у свої будинки після ліквідації наслідків.

«Потрібна буде постільна білизна, ліжка, побутова техніка  для дому. Бо в людей все попсувалося в домівках. І після того, як вода зійде, висохне приміщення, треба буде туди щось занести, щоб люди могли жити».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini