20 Травня, 2022, 11:18

Агресивні дії рф в Україні змусили керівництво Швеції докорінно переглянути безпекову політику — Надзвичайний та Повноважний Посол України в Швеції

Швеція вирішила подати заявку на вступ до НАТО саме через агресію росії в Україні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Надзвичайний та Повноважний Посол України в Швеції Андрій Плахотнюк.

«Саме брутальні порушення міжнародного права, саме те, що відбувалося в Бучі, в Ірпені і дуже багатьох інших містах України,  саме те, як росія брутально ігнорує всі правила міжнародного життя, ось ці причини спонукали Швецію і Фінляндію переглянути своє рішення», — розповів Плахотнюк.

За його словами, керівництво Швеції, серед іншого, працює над посиленням обороноздатності та досягненням більшої сумісності з країнами-членами НАТО.


«Швеція дуже серйозно ставиться до тих загроз, які несе російська федерація. Вони їх адекватно сприймають і вживають заходів реагування. Це все почалось не вчора, не позавчора, а почалось 8 років тому, коли росія розпочала цю війну проти України, і розпочала війну проти цивілізованого світу», — підсумував Андрій Плахотнюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini