15 Серпня, 2023, 13:07

Аеродроми завжди під прицілом: Юрій Ігнат назвав пріоритетні цілі ворога

І аеродроми, і критична інфраструктура, і промисловість, і портова інфраструктура  – це все цілі ворога, які будуть для нього пріоритетними. 

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Водночас він зазначив, що аеродроми завжди під ворожим прицілом. А наші пілоти, наголосив він, завдають шкоди окупантам. 

«Ви бачите постійно результати бойової роботи наших льотчиків. Це видно і в російських пабліках, і самі ж окупанти про це пишуть. Тому тут ні для кого не секрет, що пілоти, які сьогодні воюють в умовах постійних регулярних обстрілів ворога, мають відповідні запобіжники, скажімо, що в таких умовах використовують грамотно і самі, дії органів військового управління, спричиняють до того, що не лише зберігають техніку, життя людей, але завдають окупанту болючих ударів по його тилах, по його командуванню та його логістиці. Це надзвичайно важливі речі сьогодні, щоб бити окупанта в тилу, маються на увазі окуповані території», – зазначив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini