Григорій Плачков, колишній керівник Державної інспекції ядерного регулювання, Медіацентр Україна
7 Жовтня, 2022, 12:15

Або підписуєш контракт, або можуть мобілізувати: окупанти  намагаються змусити персонал  ЗАЕС працювати на «росатом» — колишній керівник Державної інспекції ядерного регулювання

Працівників українського «Енергоатому» і ЗАЕС окупанти  намагаються під тиском перевести в підпорядкування компанії «росатом», щоб, так би мовити, «юридично» закріпити управління цією атомною електростанцією. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив колишній керівник Державної інспекції ядерного регулювання Григорій Плачков.

«Думаю, що вони (представники МАГАТЕ – ред.) і спілкуються з українським персоналом. І так, дійсно, є повідомлення від українського персоналу, що залякують, намагаються  перевести під «росатом». Дали два тижні на роздуми, або ти підписуєш контракт, або звільняєшся і потім тебе можуть мобілізувати, тому що «референдуми» на захоплених територіях проведені, «укази» підписані, тому окупаційна влада веде себе достатньо жорстоко з населенням окупованого Енергодару і з працівниками ЗАЕС», — додав Григорій Плачков.

Нагадаємо, раніше гендиректор МАГАТЕ анонсував збільшення місії агенції на ЗАЕС із двох до чотирьох людей, які будуть змінюватися кожні три-чотири тижні. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini