Фото Медіацентр Україна – Одеса: протоієрей Теодор Оробець, секретар Одеської єпархії Православної Церкви України
30 Березня, 2023, 15:53

50 священників православної церкви України зараз служать на передовій – секретар Одеської єпархії

З них п’ятеро – представники одеської єпархії, всі вони несуть капеланське служіння. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів протоієрей Теодор Оробець, секретар Одеської єпархії Православної Церкви України.

“Солдат, коли попадає на передовій в складні умови, хоче звернутися до Бога, помолитися, поспілкуватися, отримати якісь настанови. 5 священиків нашої єпархії на передовій, а загалом на передовій служать 50 священиків ПЦУ. Я не знаю, це перша лінія чи ні, але вони поряд з українським бійцем. І це дуже важливо для бійця і дуже відповідально для церкви”, – зазначив Теодор Оробець.

Він також додав, що з перших днів повномасштабного вторгнення єпархія намагається допомогти українському війську.

“Солдати – це наші захисники, брати, сестри, парафіяни. Всім, крім зброї, стараємося забезпечити. Це гамаші, перископи, прилади нічного бачення, дрони, форма. Якщо щось потрібно воїнам, ми знаходимо можливість допомогти. Але перш за все  наше служіння – це молитва, духовна підтримка, духовна реабілітація, робота у шпиталях. Це робота церкви з українським солдатом”, – розповів священник. 

Він додав, що усі охочі допомогти українським солдатам і тимчасово переміщеним особам, можуть звернутися до одеського Собору Різдва Христового Православної Церкви України на вулиці Пастера, 5.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini