3 Липня, 2023, 16:53

365 тисяч гектарів земель на лівобережжі Херсонщини зрошувалися з Каховського водосховища – керівник пресофісу Херсонської ОВА

Втрати, що стосуються посівних площ, внаслідок підриву окупантами на Каховській ГЕС, значно різняться на правобережжі Херсонщини та на тимчасово окупованій лівобережній її частині.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив керівник пресофісу Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков.

«Що стосується правого берега, то це – 200 гектарів, 20 фермерів-одноосібників, які втратили свої поля. Там були засіяні ячмінь, пшениця. Більше втратили люди, у яких городи біля домогосподарств. Там близько 1100 гектарів, тому що було підтоплено 1144 домогосподарства, це були саме ці засаджені городи», – зазначив він.

Що стосується лівого берега, то там, за словами Олександра Толоконнікова,  ситуація набагато важча, тому що там 365 тисяч гектарів зрошувалося саме з водосховища.

«Тому там збитки будуть колосальні, тому що всі ці сади та овочі, які люди засаджували весь цей час, вони залишаться без зрошування», – наголосив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini