Фото Медіацентр Україна – Одеса: Дмитро Плетенчук, речник ВМСУ ЗСУ
26 Вересня, 2023, 18:03

30-50 деталей російсьских ракет іноземного виробництва – речник ВМСУ

Від 30 до 50 деталей в російських ракетах мають іноземне походження і якщо росія зможе обійти санкції, то зможе і збільшити виробництво ракет. Зараз рф стикнулася із необхідністю замінювати іноземні своїми аналогами, які не є надійними. Таку думку на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив речник ВМСУ ЗСУ Дмитро Плетенчук.

“Така сама ситуація у них з кораблями. Коли будували, наприклад “адміралтейську” серію на 12 кораблів, спочатку там стояли німецькі двигуни.

Почався 2014-й рік, почали ставити вже китайські двигуни. Зараз вони планують цю серію завершити вже з російськими двигунами. Ви можете собі уявити, наскільки буде падати якість цих виробів, тому що технологічно Росія залишається, в принципі, відсталою країною”, – заявив Плетенчук.

Саме ракети є хіба не єдиною зброєю, яку зараз використовують російські кораблі та субмарини проти України. В Чорному морі майже постійно перебувають ракетоносії, зараз їх три, зазначив Плетенчук. Решта ЧФ рф ховається в бухтах, або десь за рогом Криму, де вважають себе більш-менш у безпеці і хоч якась ППО, заявив офіцер.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini