Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Толоконніков, начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Херсонської обласної Військової адміністрації
23 Травня, 2023, 15:34

22 травня росіяни випустили по Херсонщині 370 снарядів – одна людина загинула, троє поранених – військова адміністрація

Взагалі деокуповану територію обстріляли 61 раз за добу. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Толоконніков, речник Херсонської обласної військової адміністрації.

“Росіяни випустили по правобережній Херсонщині 370 снарядів – міномети, РСЗО, ствольна артилерія. По Херсону стріляли шість разів, прильоти були в Суворівський район та мікрорайон Острів, на щастя, без постраждалих. В селищах Казацьке та Веселе, які знаходяться прямо на березі напроти Нової Каховки, посраждали дві жінки, ще одна постраждала в селищі Качкарівка. В Станіславі загинула 45-літня людина, яка допомагала лагодити дах тестю”, – зазначив Толоконніков.

Він додав, що станом на 13:00 23 травня, росіяни обстріляли населені пункти Кізоміс та Станіслав, обійшлося без постраждалих, в селище Козацьке від мінометного вогню загинула 64-літня жінка. 

В Бериславі росіяни випустили приблизно 10 снарядів по місцевому цвинтарю, а в селі Михайлівка зруйнували школу та будівлю сільради.

Толоконніков також додав, що зараз на території Херсонщині з 282 населених пунктів близько 40 зруйновані майже на 90%, і їх будуть відбудовувати з нуля.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini