21 Листопада, 2022, 18:08

19-20 листопада у Львові вп’яте відбувся Всеукраїнський молодіжний захід “Youth Speak Forum”

Захід, організований відокремленим підрозділом ВМГО “АЙСЕК в Україні” у м. Львів під гаслом #вогонь_запеклих_не_пече – цитатою поета Т.Г. Шевченка. 

Форум тривав 2 дні: в офлайн форматі у суботу та транслювався на YouTube у неділю. 

В суботу учасники мали нагоду зустрітися з представниками громадських організацій та міжнародних компаній, серед яких були Clear Global, PwC SDC in Lviv, УВС, Пласт, Elsa, ЮНІСЕФ, LEAP, Молода дипломатія, KPMG в Україні, БУР та Феміністична майстерня. Були представлені можливості для розвитку в Україні та за її межами, програми стажувань, вакансії, а також представники організацій та компаній відповіли на питання, які цікавили учасників.

Організатори провели сесії нетворкінгу, де учасники, поділені на команди, розв’язували задачі, що стосуються виконання Цілей Сталого Розвитку в Україні сьогодення. Ми вкотре переконались, що наша молодь готова звернути гори, щоб Україна зайняла найвищий щабель серед усіх критеріїв якості життя для суспільства.

На форумі виступили Тетяна Фодчук та Анастасія Зубова, представниці міжнародної компанії KPMG в Україні, Орест Зуб – онлайн підприємець, блогер, мандрівник та письменник родом зі Львова, Роман Дерега розповідав про харизму в комунікації та те, як можна впливати на аудиторію і переконувати. З лікарем-психотерапевтом, сексологом Мирославою Дзісь поспілкувались про сексуальність у стосунку з собою та іншими, а на панельній дискусії історик Ярослав Грицак, керівник мережі молодіжних просторів “ТВОРИ!” Олег Малець та голова Молодіжної Ради при Львівській ОВА Богдан Талатура подискутували про перспективи українства та роль кожного громадянина у теперішній стан в Україні.
Трансляція записана та доступна до перегляду – https://www.youtube.com/watch?v=f7ssoJhVkq4.

За 2 дні форуму і кілька днів до вдалось зібрати понад 31 000 грн вільних внесків від учасників конференції на допомогу ДСНС України у Херсонській області. 

За виконання завдань — чек-листа делегата та донати — учасники отримали призи від партнерів заходу.

Ціль 100 000 гривень ще не досягнута, монобанка буде відкрита до середи (23.11.22р.) включно https://send.monobank.ua/jar/LkVtR5nUE

Номер картки Банки – 5375 4141 2960 0895. 

Після завершення збору організатори закуплять необхідну допомогу та передадуть на нульові позиції Захисників.

Об’єднані українці – сила країни і беззаперечна Перемога!
Більше інформації: Аліна Дейнека ([email protected], +380987975450).

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini