Протягом місяця до Асоціації операторів та інструкторів з першої допомоги й тактичної медицини долучилися близько 800 громадян та 15 організацій-партнерів
ГС «Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини» за місяць роботи в новому форматі досягла значних результатів діяльності. Так, до організації долучилися понад 800 приватних осіб та 15 організацій-партнерів.
Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив голова правління ГС «Асоціація операторів та інструкторів з першої допомоги та тактичної медицини» Леонід Федоровський.
«Наразі маємо дуже позитивні результати. До нас долучилося близько 800 приватних осіб, і це тільки початок, а також 15 організацій-партнерів, з якими ми встигли домовитися про співпрацю і на проєктній основі, які зайшли на основі меморандумної діяльності, і в асоційоване членство до Асоціації. Дуже швидкими темпами організація набирає обертів, активно працює, ми намагаємось покращувати результативність діяльності в тому числі і з державними інституціями», – зазначив він.
За словами Леоніда Федоровського наразі в роботі є низка проєктів. Один з центральних – вебплатформа для обміну досвіду для медиків, рятувальників, осіб, які займаються першою допомогою.
Крім того, у співпраці з державними інституціями вже на 70% завершена робота над проєктом «Професійний стандарт інструктора з тактичної медицини».
«Сподіваємось невдовзі, приблизно за 1-2 місяці, матимемо державно визнану професію інструктора з тактичної медицини і процедуру визнання людей, які займаються цим видом діяльності саме на професійних засадах», – додав він.
Голова правління Асоціації також зазначив, що наразі організація запускає та продовжує реалізувати низку проєктів та майстер-класів, зокрема таких, що пов’язані з юридичною підтримкою військових, навчанням інструкторів з тактичної медицини тощо.
Водночас він наголосив, що окрім проєктів, які вже реалізуються, та тих, що знаходяться на стадії запуску, заплановано ще три великих проєкти – «Дослідження ефективності навчання з тактичної медицини», «Гармонізація цивільних та військових стандартів надання допомоги», «Розробка стандартів якості для засобів першої допомоги та тактичної медицини».
Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini