
Мережа «Вікно Відновлення» створила сервіс взаємодопомоги «Один Одному»
Мережа медійних, громадських організацій та аналітичних центрів «Вікно Відновлення» додала на свій сайт новий сервіс «Один Одному», який дозволяє надавати безоплатні послуги для організацій–учасниць обʼєднання.
Про це йшлося під час презентації у Медіацентрі Україна.
Як зазначила Ангеліна Тьохта, керівниця комунікацій «Вікна Відновлення», сервіс був створений за аналогією до «підвішеної кави»: той, хто має змогу, ділиться своєю експертизою, технікою чи обладнанням, а той, хто має потребу, безплатно користується запропонованою можливістю.
«Один Одному» – це своєрідна дошка оголошень, де «підвішуються» послуги саме для партнерів всередині мережі, і контактні дані для користування послугою доступні тільки для учасників «Вікна Відновлення», серед яких — 130 медіа та громадських організацій. Однак «підвішувати» послуги можуть не лише учасники мережі, а й бізнеси або медіа, що мають достатньо ресурсів для допомоги іншим.
Наразі на сервісі можна обрати послугу з пʼяти категорій, а також визначити місто, де можна нею скористатися. Багато з «підвішених» послуг доступні онлайн, тому ними можна скористатися незалежно від місця розташування.
На сьогодні на сервісі вже є принаймні 20 «підвішених» послуг, і щодня надходить від 5 до 10 нових. Усі послуги попередньо перевіряються на релевантність.
Наталія Туягіна, голова англомовного відділу медіа рішень «Рубрика» підкреслила, що сервіс «Один Одному» не лише підтримує солідарність, а й відкриває нові можливості для організацій, які потребують допомоги в повсякденній діяльності. Вона зауважила, що цей інструмент дозволяє поділитися цінним досвідом і ресурсами, коли фінансові обмеження стають значною перепоною для розвитку ініціатив
«Це не розмова про ефемерну солідарність, а це якраз той випадок, коли партнери між собою можуть надати те, що для когось буденно, як от можливість попрацювати в офісі, або можливість мати власного фотокореспондента. Для когось це може бути дуже необхідним і саме цього не вистачає для того, щоб ініціатива стала успішною. Тому, на нашу думку, цей сервіс – дуже класна можливість нетворкінгу. Ресурс – це не завжди гроші. І в тих умовах, коли немає фінансування, коли кожен день перед нами зʼявляються нові й нові виклики, зʼявляється можливість поділитися тим самим досвідом, який у нас ніхто не відніме і це якраз той ресурс, який завжди буде з нами і ми зможемо ним поділитися», – додала вона.
Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini