Розклад

Київ Львів Харків Одеса
28 Грудня
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИТЕМА
13:00КИЇВОлена Чинка — заслужений майстер спорту України, керівниця Всеукраїнської ГО «Фонд підтримки і розвитку мистецтва та спорту „Єдина країна“», магістр з фізичної терапії та ерготерапії.

Олеся Перепеченко — тифлопедагог та реабілітолог, виконавчий директор ГС «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору „Сучасний погляд“».

Яна Копитіна — реабілітолог, доцент кафедри здоров’я, фізичної терапії, реабілітації та ерготерапії. Член ГС «Всеукраїнська ліга організацій осіб з інвалідністю по зору „Сучасний погляд“».

Наталя Адамюк — ГО «Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю зі слуху „Українське товариство глухих“», дослідниця та викладачка жестової мови. Автор 150 статей.

Тетяна Кривко — перша заступниця голови «Українське товариство глухих». Займається проблемами соціального захисту глухих та реабілітацією осіб з порушеннями слуху.

Марія Звягінцева — керівниця аналітичного напрямку ГО «Юридична сотня».

Марина Сириця — сімейний психолог БФ «Центр реабілітації та реадаптації „Ярміз“»

Оксана Коляда — керівник ГО «Простір можливостей», представниця Коаліції ветеранських просторів.
Дискусія на тему: «Інклюзивне суспільство в Україні. Шлях людини з інвалідністю до самостійного життя. Роль і задача кожного»
14:00КИЇВРуслан Стрілець, Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України

Олексій Кучер, Голова Державної регуляторної служби України

Тетяна Грищенко, заступник керівника Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Ганна Башняк, експерт Програми USAID
Спільний брифінг Міндовкілля, Державної регуляторної служби України та Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Актуальна тема:
«Цифрова дерегуляція у сфері захисту довкілля»