Розклад

Київ Львів Харків Одеса
12 Листопада
ЧАСЛОКАЦІЯСПІКЕРИTЕМИ
11:00КИЇВ– Марина Клімчук, керівниця медійних партнерств медіамережі «Вікно Відновлення»;

– Ірина Рябоштан,
лід-аналітикиня компанії LetsData;

– Владислава Зновяк,
аналітикиня Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва;

Усі – персональна участь.
«Суспільні настрої щодо відновлення України під час війни: обговорення результатів досліджень»

Чому це цікаво?
В ході заходу учасники оприлюднять результати загальнонаціонального соціологічного опитування на тему відновлення України та медіаспоживання українців та розкажуть про те, як змінився рівень довіри до основних державних інститутів та медіа, а також про те, які канали отримання інформації набули більшої популярності порівняно з березнем 2024 року.

Також будуть представлені результати дослідження інфопростору за допомогою ШІ, висновки якого засновані на аналізі більш ніж двох мільйонів публікацій у медіа та соціальних мережах за січень – червень цього року

Форма для реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoCTlcn-c5f-N6afyDQoqgafcQ1xlUbvN1aeaUh194SnTWMQ/viewform
12:00КИЇВ– Іванна Давиденко, головний фахівець відділу психологічного забезпечення, ДСНС України (персональна участь);Робота психологів ДСНС під час війни та психологічна допомога постраждалим під час обстрілів

Теми для обговорення:
– Особливості роботи психологів ДСНС під час війни;
– Психологічна допомога постраждалим під час обстрілів;
– Як відбувається психологіча підтримка рятувальників?

Чому це цікаво? 
Психологічні підрозділи ДСНС постійно працюють на місцях ліквідації наслідків ворожих ударів, де допомагають українцям, як дорослим, так і дітям, впоратися зі страхами, емоційними потрясіннями та переживаннями. Фахівці ДСНС надають екстрену психологічну допомогу постраждалим по всій території країни, також психологи допомагають людям під час евакуаційних заходів. 

Згідно з інформацією від червня 2024 року, з початку повномасштабного вторгнення, психологи ДСНС разом з фахівцями психічного здоровʼя державних та недержавних установ і організацій надали разову психологічну підтримку понад 250 тис. осіб, серед яких постраждалі від російських обстрілів, внутрішньо переміщені, діти та особи з інвалідністю, працівники ДСНС.